Zaman Yönetimi
Genel, İŞ HAYATI

Zaman Yönetimi & Öncelik Yönetimi

Bilgi işçiliği yapan insanların en büyük problemlerinden biri şüphesiz zaman yetersizliği… Bu durum içerisinde işleri yetiştirebilmenin yolu, planlı yaşamak ve işleri önceliklendirmekten geçiyor. Planlı yaşamadığımızda ya da işleri önceliklerine göre sıralamayıp, acil olmayan işleri ilk sıraya aldığımızda oluşan karmaşa tüm hayatımızı stres ve sıkıntı içerisine sürüklüyor.

Daha önceki yazılarımda da bahsettiğim gibi iş hayatında mutlu olmayan birinin tüm hayatı mutsuz geçiyor. (Bakınız: Mutsuz olacağım bir işte çalışmak mı? Aklını mı kaçırdın…)

Planlı ve işleri önceliklendirerek çalışabilmek için işlerimle ilgili  konularımı yazdığım ve takibini yaptığım bir “çalışma tablom” var. Bu dosyayı da sizinle paylaşmak isterim. Aşağıdaki linkten örnek 2 çalışma tablosunu indirebilirsiniz. Umarım çalışmalarınız için faydalı olur.

https://www.dropbox.com/sh/zulfqei9rnm16iy/sEmWg_RuV6

 

share small Zaman Yönetimi & Öncelik Yönetimi
Önceki İçerik Sonraki İçerik

İlgini Çekebilir…

Yorum Yok

Yorum Bırak

kredi kartı ile fatura öde kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme digiturk fatura ödeme